Varken kado/ cadeau / geschenk (zwart wit)
Speciaal voor de echte varken liefhebber kunt u kiezen uit een zeer diverse artikelen met een varken.
De artikelen zijn allemaal ontworpen in Raalte (Overijssel) door kunstenaar Bertina Tilma. Ze zijn bijna allemaal met de handbeschilderd en hebben een duurzame kwaliteit. Kunstproducten/-geschenken zijn zeer divers, zoals servies, mokken, glazen, bord, kom en schalen, voorraadpotten, onderzetters, snij kaas of broodplank, pannenlappen en ovenwanten, theetip, eierhouder en andere keukenbenodigdheden en leuke woonaccessoires. Kunst voor buiten, artikelen voor baby's enkinderen, modeaccessoires, kalenders en wenskaarten vervolledigen het assortiment.
Je kunt kiezen voor een mooi kunstwerkje, een geschenkpakket of zelf je orginele cadeau samenstellen. Een cadeautje is natuurlijk erg persoonlijk. Verschillende kunstproducten zijn zeer geschikt als vaderdag, moederdag, cadeau-, relatie- of kerstgeschenk. Daarnaast kan Bertina producten/geschenken op maat maken, bijvoorbeeld met uw logo of een speciaal onderwerp.
Op zoek naar een uniek geschenk voor iemand anders of gewoon voor jezelf? Ontdek de mooiste kunst artikelen online, breng een bezoekje aan de winkel en werkplaats Tjalkgstraat 9 te Raalte. Tevens bij diverse winkeltjes in heel Nederland.
- Valentijns cadeau varken€ 19,95
- Varken geschenken/cadeau pakket€ 57,50
- Eierhouder varken€ 4,95
Handbeschilderd
Sfeerlichtje varken€ 4,62handbeschilderd
Sfeerlichtje varken€ 4,62- Hartje met varken€ 5,08
- Notitie boekje varken€ 4,95
Handbeschilderd
- Koffie mokje varken (senso)€ 5,65
- Dienblad varken zwart wit€ 6,11
Nieuw robuust en stoer
Schoteltje varken€ 6,95Handbeschilderd
Verzenden: Binnen 1-3 werkdagen. Met track and trace, een zeer zorgvuldige pakketdienst (handmatige sortering).
Ophalen: Op afspraak of tijdens openingstijden. Bezoek van het atelier is niet toegstaan. Maandag t/m Zaterdag 9:00-12:00 uur.
Gratis verzending
Binnen Nederland geen behandel- en verzendkosten voor bestellingen boven de 75 euro.
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag van 9:00-12:00 uur en op afspraak.
Wie is Bertina?
Bertina Tilma (Raalte) is in 1981 geboren in Dokkum en opgegroeid in het dorpje Hantum. Bertina is een autodidact schilder, want wat ze ziet, dat schildert ze! Creatief zijn is iets wat ze van huis uit heeft meegekregen en wat bij haar hoort. Als jong meisje was ze altijd al bezig met kleuren en composities. Rond haar elfde levensjaar maakte zij haar eerste aquarel en sinds 2004 is schilderen haar passie geworden. Ze gebruikt met name de techniek aquarelleren en acryl. Hierin heeft ze haar eigen stijl ontwikkeld. Haar beeldende kunst is fijn geschilderd, realistisch, herkenbaar. Ze noemt haar werk ook wel de kracht van de eenvoud.
Ze is opgegroeid op het platteland in het dorpje Hantum. Haar voorouders komen beide van het boerenbedrijf. De liefde voor de natuur en dieren zit dan ook in haar bloed. Ze haalt haar inspiratie uit haar omgeving en wegens een verhuizing van Friesland naar Overijssel zie je ook een verandering in haar onderwerpen.
De schilderijen zijn inmiddels op allerlei producten gereproduceerd en is er stof ontwikkeld, waarvan Bertina diverse artikelen van naait. Deze producten en artikelen worden inmiddels bij diverse winkels verkocht.
In maart 2017 kreeg ze de diagnose schildklierkanker, waarvan ze inmiddels genezen is. De ziekte gaf haar creativiteit een nog grotere boost. Het schilderen en lesgeven is een uitlaatklep, een ontspanning en een manier om met haar ziekte en behandeling om te gaan. Creativiteit is immers iets wat bij haar hoort!
Hierdoor is er ook ruimte gekomen voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werkt nu ook met glasfusion, acrylgieten, abstracte schilderen, zijdeschilderen en keramiek.