Vaas keramiek

Handgemaakte Vazen & Objecten: Unieke Blikvangers uit het Atelier

Welkom bij de vazen en objecten van Atelier Bertina. In mijn atelier in Raalte is geen dag hetzelfde, en dat zie je terug in deze collectie. Voor mij is een vaas veel meer dan alleen een plek voor een bos bloemen; het is een kans om te spelen met klei, kleur en vorm. Elk stuk dat je hier ziet, heb ik met de hand gevormd en met liefde geglazuurd. Zo haal je altijd iets in huis waar er maar één van is.

Een collectie vol karakter

In deze categorie vind je verschillende stijlen, van vrolijke bloemenprints tot stoere, organische vormen:

  • Schilderijen in glazuur: Grote vazen met mijn eigen handgeschilderde ontwerpen, zoals de bekende Klaprozen. Een feestje om naar te kijken, ook zonder bloemen erin.

  • Vormen die je wilt aanraken: Van de Knuffelvaas die ik letterlijk in een organische vorm heb 'geknuffeld', tot de Bloem-bolvaas waarbij ik elk blaadje één voor één met de hand heb opgeplakt.

  • Spelen met glas en vuur: Ik experimenteer graag met materialen. Zo vind je hier vazen met unieke glas-in-glazuur effecten die prachtig glinsteren in het licht. Of met toegevoegde 3d bloemen en blaadjes van glas. Mixed media.

  • Stoer en verrassend: Denk aan de "Plof Potjes" die hun eigenwijze vorm krijgen door ze letterlijk op een plank te laten vallen, of de vlammende rood-zwarte sets die direct warmte geven aan je interieur.

  • Sierstukken voor je interieur: Naast vazen waar een bloemetje in kan, maak ik ook puur decoratieve objecten. Deze zijn bedoeld als kunststuk op zich en hebben geen vulling nodig om de show te stelen.

Hoe het wordt gemaakt

Alles begint bij een homp klei. Ik gebruik geen mallen, dus elk vaasje heeft zijn eigen kleine 'foutjes' en details die het juist zo charmant maken. Na de eerste keer bakken (bisquit) breng ik het glazuur aan en gaat het voor de tweede keer de oven in op een hoge temperatuur. Dit zorgt voor diepe kleuren en een sterke kwaliteit waar je jarenlang plezier van hebt.


Geef je huis een persoonlijk accent met een handgemaakt stukje klei uit Raalte.

Kijk rustig rond in de huidige collectie. Is jouw favoriete kleur of model net verkocht? Geen probleem, ik maak er graag eentje voor je! Meestal is je nieuwe aanwinst dan binnen 14 dagen klaar.

per pagina
Sorteer op
    1 - 16 van 18 resultaten
  • 1
  • 2
© 2010 - 2026 Atelier-Bertina | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel