DIY boeteren
Boetseren We gaan aan de slag met klei.
Tijdens deze workshop kun je zelf iets boetseren, bewerken. Bertina heeft diverse voorbeelden.
Haar kennis heeft ze door de jaren omgezet in handige thuisles informatie en nu is het tijd om dit met jullie te delen. Je vind live beelden en handige techniek tips. Kunstschilder Bertina neemt regelmatig live beelden op. Ze maakt ze de techniek praktisch in handige youtube filmpjes.
Deze lessen kun je stap voor stap volgen en stap voor stap zelf uitvoeren.
Het hoeft helemaal niet zo moeilijk te zijn, als je maar goed weet welke vormen en stapjes je moet doen. Hieronder vindt je een aantal stap voor stap leskaarten / werkbladen.
Wil je een les pakket ontvangen van digitale leskaarten, dan kunt je deze hieronder bestellen.
Wat zit hier bij in:
- Basis techniek boek: praktische theorie
- Werkbladen: praktische werk & doe bladen
- Digitaal "lijn tekening"
- Tutorial filmpjes" op youtube: Stappenplan / timelaps / proces video's en soms met een spraak begeleidende uitleg.
Dit is een los onderdeel van het complete cursus pakketen van Bertina Klink-Tilma van Atelier-Bertina. Kom je er echt niet uit, boek dan een prive les en dan zal ik je stap voor stap hierin begeleiden.









